Projekt „Ovoce do škol“

Projekt «Ovoce do škol» je vymezený nařízením Rady (ES) č.13/2009 a nařízením Komise (ES) č.288/2009. Na základě těchto předpisů, připravilo ministerstvo zemědělství návrh nařízení vlády o stanovení některých podmínek pro poskytování podpory na ovoce a zeleninu a výrobky z ovoce, zeleniny a banánů dětem ve vzdělávacích zařízeních, kterým by se projekt ovoce do škol v ČR zavedl.

Projekt se vztahuje na žáky prvních až pátých ročníků základních škol, které se do projektu přihlásí prostřednictvím žadatele schváleného Státním zemědělským intervenčním fondem (dále jen „Fond“). Seznam schválených žadatelů bude průběžně aktualizován na internetových stránkách Fondu, stejně jako formulář určený pro přihlášení školy žadateli.

Nový informační leták je zde .

Podrobnější informace jsou na tomto webu.

Projekt „Nadace Synot“